24

Akademik Kadro

İsim Ünvan
Ana Bilim Dalı
E-posta
Telefon
A. Filiz Baytaş
Prof. Dr.
Nükleer Araştırmalar
fbaytas@itu.edu.tr  2853890
Ahmet Durmayaz
Prof. Dr. Nükleer Araştırmalar durmayaz@itu.edu.tr
2853878 
Ahmet Gültekin
Araş. Gör.
  ahmetgultekin@itu.edu.tr
2857464 
Alhun Aydın
Araş. Gör. Konvansiyonel Enerji
aydinalh@itu.edu.tr
2857467 
Altuğ Şişman
Prof. Dr. Yenilenebilir Enerji
sismanal@itu.edu.tr
2853939 
Anıl Can Duman
Araş. Gör.   dumanan@itu.edu.tr
2853948 
Burak Barutçu
Dr. Öğr. Ü.
Yenilenebilir Enerji barutcub@itu.edu.tr
2853886 
Burak Sarıoğlu
Araş. Gör. Nükleer Araştırmalar buraksarioglu@itu.edu.tr
2857393 
Coşkun Fırat
Dr. Öğr. Ü. Yenilenebilir Enerji coskun.firat@itu.edu.tr
2853882 
Ece Ekmekçi
Araş. Gör. Yenilenebilir Enerji eceekmekci@itu.edu.tr
2857393 
Elif Ülkü Arıcı
Doç. Dr.
Yenilenebilir Enerji aricibogner@itu.edu.tr
2856385 
Emre Erkin
Araş. Gör. Dr.
Enerji Planlaması ve Yönetimi
erkinem@itu.edu.tr
2853879 
Ertuğrul Demir
Araş. Gör. Nükleer Araştırmalar ertudemir@itu.edu.tr
2853894 
Fadime Özge Özkan
Araş. Gör. Nükleer Araştırmalar ozkan17@itu.edu.tr
 
Fatih Öztürk
Doç. Dr. Yenilenebilir Enerji ozturkzeh@itu.edu.tr
2853898 
Feride Kutbay
Araş. Gör. Nükleer Araştırmalar feride.kutbay@itu.edu.tr
 
Gökçen Gökçeli
Araş. Gör. Yenilenebilir Enerji ggokceli@itu.edu.tr
2857397 
Gülgün Kayakutlu
Prof. Dr.
Enerji Planlaması ve Yönetimi kayakutlu@itu.edu.tr
2853869 
Gürel Özeşme
Araş. Gör. Nükleer Araştırmalar gurelozesme@itu.edu.tr
2857393 
H. Tuğçin Kırant
Araş. Gör. Enerji Planlaması ve Yönetimi kiranth@itu.edu.tr  2853879
Hatice Sözer
Doç. Dr. Enerji Planlaması ve Yönetimi hatice.sozer@itu.edu.tr 2853947
İskender Atilla Reyhancan
Prof. Dr. Nükleer Araştırmalar iareyhancan@itu.edu.tr
2857465 
Kaan Deveci
Araş. Gör.   devecik@itu.edu.tr
2853948 
M. Berker Yurtseven
Dr. Öğr. Ü. Enerji Planlaması ve Yönetimi byurtseven@itu.edu.tr
2853879
Neslihan Koyuncu
Araş. Gör. Nükleer Araştırmalar koyuncun@itu.edu.tr
2857397 
Nesrin Altınsoy
Prof. Dr. Nükleer Araştırmalar altinsoy@itu.edu.tr
2853942 
Nilgün D. Baydoğan
Prof. Dr. Nükleer Araştırmalar dogannil@itu.edu.tr
2853492 
Nilgün K. Yavuz
Prof. Dr. Yenilenebilir Enerji kmnilgun@itu.edu.tr
2853940 
Onur Erbay
Araş. Gör. Nükleer Araştırmalar erbayo@itu.edu.tr
2857393 
Osman Ürper
Araş. Gör.   urper@itu.edu.tr
2857464 
Ömer Gönül
Araş. Gör.   gonulo@itu.edu.tr
2853948 
Önder Güler
Prof. Dr. Enerji Planlaması ve Yönetimi onder.guler@itu.edu.tr
2853870 
Sefa Bektaş
Araş. Gör. Nükleer Araştırmalar bektass17@itu.edu.tr  
Sema Akyıl Erentürk
Prof. Dr. Nükleer Araştırmalar erenturk@itu.edu.tr
2853938 
Senem Şentürk Lüle
Dr. Öğr. Ü. Nükleer Araştırmalar senturklule@itu.edu.tr
2853941 
Sermin Onaygil
Prof. Dr. Enerji Planlaması ve Yönetimi onaygil@itu.edu.tr
 2853946
Sevan Karabetoğlu
Dr. Öğr. Ü. Yenilenebilir Enerji karabetoglu@itu.edu.tr
2853880 
Sevilay Hacıyakupoğlu
Doç. Dr. Nükleer Araştırmalar haciyakup1@itu.edu.tr
2853887 
Tuğrul Hakioğlu
Prof. Dr. Yenilenebilir Enerji hakioglu@itu.edu.tr
2853885 
Uğur Berkay Kahveci
Araş. Gör. Yenilenebilir Enerji kahveciug@itu.edu.tr
2857467
Üner Çolak
Prof. Dr. Nükleer Araştırmalar unercolak@itu.edu.tr
2853945